48/

22 784 95 34

PL EN
Partnerzy

Siedziba Główna
Kuhn Polska Sp. z o.o.

Cząstków Mazowiecki 7
05-152 Czosnów

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowiska:

Mechanik/ Elektromechanik

Miejsce pracy:

Poznań i okoliczne miejscowosci, Łódź i okoliczne miejscowości

Opis stanowiska:

  • Naprawa wózków widłowych oraz montaż osprzętu
  • Serwisowanie maszyn i urządzeń u klientów
  • Inne bieżące czynności związane z prawidłową pracą serwisu

Wymagania:

  • Znajomość budowy pojazdów mechanicznych
  • Znajomość podstaw elektromechaniki lub elektroniki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność

Elektromechanik

Miejsce pracy: Cząstków Mazowiecki

 Wymagania:

Młodszy Handlowiec - Junior Sales Manager

Miejsce pracy: Katowice, woj. śląskie

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Sporządzanie ofert, negocjacje handlowe
  • Sprzedaż i wynajem maszyn
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży na podstawie zamówienia klienta
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji handlowych

Wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży (najchętniej B2B)
  • Nastawienie na osiąganie wyników i realizację planów sprzedażowych
  • Zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwe nawiązywanie kontaktów)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą i ambitną pracę w młodym zespole,
  • Mozliwość zdobycia doświadczenia w firmie o stabilnej międzynarodowej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych i wyników
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (m.in.: tel. komórkowy, laptop, sam. służbowy)
  • Pracę w miłej atmosferze

CV prosimy przesyłać na adres [javascript protected email address]

Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli w przesyłanych aplikacjach:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami."

Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,