48/

32 258 60 30

PL EN
Partnerzy


Siedziba Główna
Kuhn Polska Sp. z o.o.


ul. Plonów 21
41-200 Sosnowiec

Wysokotonażowe elektryczne wózki CARER dla branży papierniczej 13/06/2014

CARER DLA PRZEMYSŁU PAPIERNICZEGO

Niemalże 50 letnie doświadczenie nauczyło firmę Carer jak obsługiwać papier z troskę i uwagę.

Dziś, dzięki zdobytej wiedzy, Carer wybierany jest przez największe midzynarodowe firmy z branży papierniczej w zakresie obsługi papieru.

DYNAMICZNOŚĆ, KOMPETENTNOŚĆ I PASJA

Utworzony w 1976 roku, Carer znany jest jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku w zakresie stosowania elektronicznych rozwizań i technologii, w wózkach widłowych. Zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów i ekspertów kontynuuje badania, rozwój i stosowanie podstawowych zasad, optymalizujcą i poprawiając jakość oraz wydajność produktów.

Specjalizujcyą się niemalże od 40 lat w projektowaniu i produkcji elektrycznych wózków widłowych do obsługi ciężkich i dużych ładunków, Carer uznawany jest jako światowy lider w dostarczaniu określonych rozwizań dla obsługi ładunków w przemyśle papierniczym.

DLA ŚRODOWISKA, BEZPIECZEŃSTWA I NIŻSZYCH KOSZTÓW EKSPLOATACJI

Coraz częciej, najważniejszą firmą w sektorze papierniczym staje się Carer, który zastępujce wózki widłowe napędzane silnikami spalinowymi, wózkami elektrycznymi, wpływając na eliminację emisji zanieczyszczeń, oraz przyczyniając się jednoczesnie do znacznej poprawy środowiska.

Carer zapewnia wysokiej wydajności oraz możliwości udźwigu wózki widłowe o bardzo dobrej widoczności i minimalnej szerokości co umożliwia wykorzystanie ich w wąskich korytarzach roboczych (również w kontenerach) do transportu coraz większych i nieporęcznych zwoi papieru obecnych na rynku.

Carer to nie tylko moc: to połczenie mocy z autonomi poprzez elektrycznie zaawansowane zarządzanie zasilaniem baterii, o dużej wydajności prądowej, pozwalającej na prace wózka przez kilka zmian, dzięki szybkiej i prostej wymianie baterii.

Komfortowe stanowisko operatora wpływa na zmniejszenie zmęczenia, zapewnia doskonałą widoczność dla łatwego manewrowania oraz ogranicza jednocześnie do zera poziom stresu, zwiększając bezpieczeństwo operatora. Wózki widłowe CARER projektowane są w taki sposób, wymagający minimum konserwacji. Każdy szczegół został opracowany przy użyciu zaawansowanych technik projektowania, dzięki czemu można je wyposażyć w specjalistyczne urządzenia takie jak:  zaciski do szpul oraz pozycjonery do poziomowania szpul papieru w osi wózka.

CARER NA ŚWIECIE

Wózki CARER pracują z powodzeniem na całym świecie, od niemalże 40 lat w firmach z różnych sektorów. S używane w produkcji papieru, tektury, w przetwórstwie makulatury oraz drukarniach.

....................................

REFERENCJE- firmy które zaufały elektrycznym wysokotonażowym wózkom marki CARER

TETRAPACKGROUP BURGOGROUP

SCAPACKAGING DSSMITH

SMURFITKAPPAGROUP MONDADORI

FEDRIGONI

ROTOLITOLOMBARDA ILTE

PAPETERIEETIENNE SAICA

HAINDLPAPIER UPM

Pozostałe aktualności

13/06/2014 Mitsubishi Forklift Truck zostało podwójnie nominowane w konkursie FLTA Annual Awards for Excellence
13/06/2014 Mitsubishi Forklift Trucks wprowadza na rynek wózki wysokiego składowania SENSiA
13/06/2014 Firma Mitsubishi Forklift Trucks przedstawia nową linię sprawnych, ekologicznych elektrycznych wózków z przeciwwagą 4,0 i 5,0 t

© 2014 KUHN.PL Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja:: Web-Profit