48/

32 258 60 30

PL EN
Partnerzy


Siedziba Główna
Kuhn Polska Sp. z o.o.


ul. Plonów 21
41-200 Sosnowiec

Firma KUHN Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem nowych wózków widłowych MITSUBISHI, CARER oraz ULMA Inoxtruck w Polsce.  

Jako przedstawiciel austriackiego koncernu KUHN Gruppe w Polsce, zajmującego się dystrybucją urządzeń przemysłowych od 1974 roku, systematycznie zwiększam swój udział na rynku polskim.

Firma KUHN Gruppe rozwija się prężnie zaznaczajcą swoją działalność w 11 krajach Europy Środkowej i Południowej.

Jako wyłączny autoryzowany dystrybutor nowych wózków widłowych MITSUBISHI, CARER i ULMA Inoxtruck  w  Polsce, posiadamy mobilne punkty serwisowe na terenie całego kraju, dysponujące zapasem części zamiennych, aby zawsze zapewnić szybką i fachową obsługę wózków dostarczonych do naszych Klientów. Dzięki bogatemu know- how oraz szerokiej gamie modeli, możemy zaoferować Państwu wiele ciekawych rozwizań do wszystkich zadań związanych z transportem wewnętrznym i magazynowaniem towarów.  Zdajemy sobie sprawę z bieżących jak i długoterminowych wyzwań, przed jakimi stoją nasi Klienci w zakresie transportu wewnętrznego, dlatego na liście swoich priorytetów na pierwszym miejscu umieściliśmy niezawodność i profesjonalne wsparcie techniczne.

Możemy także poszczycić się wyjątkowo długimi okresami gwarancji fabrycznej udzielanymi na wózki widłowe  jednymi z najdłuższych dostpnych na rynku.

  • Zapewniamy wózki widłowe  dla sektorów budowlanego  i transportowego, różnorodnych gałęzi  przemysłu, branży spożywczej, mięsnej, mleczarstwa a także organizacji sektora publicznego.

 NASZE MARKI:


© 2014 KUHN.PL Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja:: Web-Profit