48/

32 258 60 30

PL EN
Partnerzy


Siedziba Główna
Kuhn Polska Sp. z o.o.


ul. Plonów 21
41-200 Sosnowiec

...tam, gdzie najważniejsza jest niezawodność...

Mitsubishi posiada ogromne dziedzictwo techniczne, ogólnoświatowe doświadczenie oraz innowacyjne technologie jednej z największych światowych korporacji- Mitsubishi Heavy Industries.

Mitsubishi buduje statki kosmiczne, odrzutowce, elektrownie, samochody zwykłe i wyścigowe oraz sprzęt naukowy i medyczny. Zastosowanie technologii zapewniających wysokie osiągi, jakość i niezawodności produktów pozwala na stałe osiganie sukcesów.

Każdy model wchodzący w skład obszernego, wielokrotnie nagradzanego asortymentu wózków widłowych i sprzetu magazynowego został zbudowany zgodnie z najwyższymi wymogami i został zaprojektowany po to, by pracować nieprzerwanie z korzyścią dla każdego Klienta.... dzień po dniu... rok po roku... bez względu na rodzaj pracy... bez względu na warunki.

Dlaczego właśnie mitsubishi?

Wykorzystując najdoskonalsze technologie wypracowane na innych polach działalności, Mitsubishi Forklift Trucks zaprojektowała cały asortyment wózków, charakteryzujacych się z jednej strony dobrymi parametrami i osiągami, a zdrugiej zaś- konkurencyjnymi cenami...W taki sposób zapewniając doskonałą relację wartości wózka do jego ceny.

Mitsubishi oferuje bardzo szeroką gamę praktycznego wyposażenia w standardzie  w tym wiele opcji wyposażenia, które inni producenci oferują tylko w formie kosztownych dodatków.

Wózki widłowe Mitsubishi są tańsze w eksploatacji i utrzymaniu, bardziej przyjazne dla środowiska, a także skuteczniejsze w działaniu i zapewniajce operatorom przyjemniejszą obsługę niż modele oferowane przez konkurencję.Biorąc pod uwagę asortyment, który  obejmuje ponad 150 różnych modeli, każdy z niezliczoną ilości opcji, jesteśmy pewni, że dzięki Mitsubishi zaoferuje dokładnie taki wózek, który będzie najbardziej odpowiedni dla Twoich potrzeb.


© 2014 KUHN.PL Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja:: Web-Profit