48/

32 258 60 30

PL EN
Partnerzy


Siedziba Główna
Kuhn Polska Sp. z o.o.


ul. Plonów 21
41-200 Sosnowiec

LPG

Wózki widłowe spalinowe Mitsubishi z silnikiem LPG - 4 kołowe

Grendia ES - FG15-35(C)N Series

Grendia EX - FG40-55(C)N3 Series

Zaprojektowane, by pomóc operatorowi osiągnąć maksymalną produktywność, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów eksploatacji, wózki modelu GRENDiA wyznaczają najwyższe standardy dla wózków widłowych z przeciwwagą z silnikiem spalinowym LPG.
Dzięki wyjątkowej oszczędności paliwa, trwałym komponentom i łatwej w utrzymaniu konstrukcji, GRENDiA jest idealnym wyborem dla biznesu. Co więcej, jest wyposażona w pakiet zaawansowanych funkcji, montowanych w standardzie, który zapewnia prawdziwy stosunek jakości do ceny.
Szybkie, stabilne i wyjątkowo mocne wózki widłowe GRENDiA oferują potężne połączenie wysokiej wydajności i niskiej emisji. Do tego Mitsubishi Forklift Trucks dodało szereg ergonomicznych funkcji maksymalizujących komfort, kontrolę i precyzję. Rezultatem jest wózek widłowy, na którym można polegać, jeśli chodzi o najwyższą wydajność, niezależnie od zastosowania i warunków.

Oferta wózków widłowych spalinowych modele z udźwigami od 1,5 do 5,5 tony.

Zobacz produkty

DIESEL

Spalinowe wózki widłowe Mitsubishi z silnikiem DIESEL - 4 kołowe

Grendia ES - FD20-35N3 Series

Grendia EX - FD40-55(C)N3 Series

Trexia ES - FD60-100N3 Series

Począwszy od flagowego asortymentu wózków GRENDIA ES-EX, o udźwigu od 1,5 do 5,5 tony, do łagodnych olbrzymów TREXIA, o udźwigu do 16,0 ton, technologia przeciwwagowych wózków widłowych zasilanych olejem napędowym (diesel), łączy w sobie moc i wytrzymałość, z ekonomią eksploatacji, ergonomią i przyjaznością dla środowiska.

Zobacz produkty

Elektryczne

Czołowe wózki widłowe elektryczne z przeciwwagą

EDiA EM 3 wheel - FB14-20A(C)NT Series

EDiA EM 4 wheel - FB16-20A(C)N Series

EDiA EX 4 wheel  - FBN Series

FB40-50 Series

Carer A, F, K, R, Z-series and special trucks

Asortyment nowoczesnych, technologicznie zaawansowanych przeciwwagowych wózków widłowych z napdem elektrycznym zaczyna się od bardzo zwrotnych trójkołowych wózków zasilanych napiciem 24 i 48 V o udźwigu do 2,0 ton, a kończy na potężnych czterokołowych modelach zasilanych napiciem 48 i 80 V oraz wicej o udźwigu aż do 25,0 ton.

W ofercie znadjują się wózki uznanych światowych marek MITSUBISHI i CARER

Zobacz produkty

Magazynowe

Magazynowe wózki widłowe Mitsubishi

Szeroka gama wózków magazynowych Mitsubishi  obejmuje: elektryczne wózki paletowe, wózki do niskiego składowania, wózki do konfekcjonowania, wózki wysokiego składowania czterokierunkowe i systemowe.

 • Wśród elektrycznych wózków paletowych możemy wyróźnić modele prowadzone ręcznie oraz wyposażone w podest dla operatora, a także wózki z miejscem stojcym lub siedzcym, przeznaczone do pokonywania większych odległości i dłuższej pracy. W ofercie znajdziemy również wózek do obsługi dwóch palet, umożliwiajcy przenoszenie podwójnych ładunków
 • Rodzina wózków do niskiego składowania obejmuje modelele o udźwigu do 2,0 t oraz maksymalnej wysokości podnoszenia 6,3 m. Aby zaspokoi różne potrzeby, MITSUBISHI oferuje swoim klientom wózki prowadzone ręcznie, z podestem, z miejscem stojcym lub siedzcym.
 • Wózki do konfekcjonowania obejmuj zarówno te przeznaczone do składować na niskim poziomie, wyposażonych w ramię sterujce lub kierownicę, a także wózki do wysokiego konfekcjonowania o niewiarygodnym zasigu 13,0 m.
 • Wózki do wysokiego składowania czterokierunkowe i systemowe zapewniaj szereg wyspecjalizowanych rozwizań do transportu wewęntrznego: wózki wysokiego składowania- podnoszce ładunek na wysokość do 13,0 m; wózki czterokierunkowe- idealne do obsługi długich ładunków w wąskich przestrzeniach oraz umożliwiajce podnoszenie ładunku na wysokość 9,0 m; wózki systemowe- z wysokości podnoszenia 9,0 n i możliwości pracy w alejkach o szerokości zaledwie 1700 mm.

M25 Series 1.0–2.5T Hand Pallet Trucks
PBPL12-15 Series 1.2–1.5T Electric Hand Pallet Truck
Premia ES - PBP16-20N2(R)(E) & PBP16PD Series 1.6–2.0T Pedestrian Power Pallets
Premia EM - PBV/PBF20-25N3(R)(S) Series 2.0–2.5T Platform Power Pallets
Premia EM - PBV20PD Series 2.0T Double Pallet Handler
PBR20N Series 2.0T Stand-on Power Pallets
PBS20N Series 2.0T Sit-on Power Pallets
Premia EM - PBV20N2, PBV20PD & PBF25N2 Series 2.0–2.5T Platform Power Pallet & Double Pallet Handler

Zobacz produkty

Nierdzewne

Wózki i urzdzenia ze stali nierdzewnej ULMA Inoxtruck oferuj higieniczne rozwizania dla obsługi ładunków w sterylnych pomieszczeniach dla gałzi przemysłu takich jak:

 • Przemysł rolny
 • Przemysł rybny
 • Przetwórstwo misa i drobiu
 • Przetwórsto nabiału

Gama modeli ULMA Inoxtruck obejmuje :

 • Urządzenia do transportu
 • Urządzenia do składowania
 • Urządzenia do obsługi rol, beczek, pojemników itp.

Zobacz produkty

© 2014 KUHN.PL Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja:: Web-Profit