48/

22 784 95 34

PL EN
Partnerzy


Siedziba Główna
Kuhn Polska Sp. z o.o.


Cząstków Mazowiecki 7
05-152 Czosnów

LPG

Wózki widłowe spalinowe Mitsubishi z silnikiem LPG - 4 kołowe

Zaawansowana technologia budowy silników przeciwwagowych wózków widłowych zasilanych LPG, zapewnia znaczną moc i pełną możliwość ich sterowania przy wyjątkowo niskiej emisji spalin. Oferta wózków widłowych spalinowych modele z udźwigami od 1,5 do 5,5 tony.

Zobacz produkty

DIESEL

Spalinowe wózki widłowe Mitsubishi z silnikiem DIESEL - 4 kołowe

Począwszy od flagowego asortymentu wózków GRENDIA o udźwigu od 1,5 do 5,5 tony do 
„łagodnych olbrzymów” o udźwigu do 16,0 ton, technologia przeciwwagowych wózków widłowych
zasilanych olejem napędowym łączy w sobie moc i wytrzymałość z ekonomią eksploatacji,
ergonomią i przyjaznością dla środowiska.

Zobacz produkty

Elektryczne

Czołowe wózki widłowe elektryczne z przeciwwagą


Asortyment technologicznie zaawansowanych przeciwwagowych wózków widłowych z napędem elektrycznym zaczyna się od bardzo zwrotnych trójkołowych wózków zasilanych napięciem 24 i 48 V o udźwigu do 2,0 ton, a kończy na potężnych czterokołowych modelach zasilanych napięciem 48 i 80 V oraz więcej o udźwigu aż do 25,0 ton.

W ofercie znadjują się wózki uznanych światowych marek MITSUBISHI i CARER

Zobacz produkty

Magazynowe

Magazynowe wózki widłowe Mitsubishi

Szeroka gama wózków magazynowych Mitsubishi  obejmuje: elektryczne wózki paletowe, wózki do niskiego składowania, wózki do konfekcjonowania, wózki wysokiego składowania czterokierunkowe i systemowe.

 • Wśród elektrycznych wózków paletowych możemy wyróżnić modele prowadzone ręcznie oraz wyposażone w podest dla operatora, a także wózki z miejscem stojącym lub siedzącym, przeznaczone do pokonywania większych odległości i dłuższej pracy. W ofercie znajdziemy również wózek do obsługi dwóch palet, umożliwiający przenoszenie podwójnych ładunków
 • Rodzina wózków do niskiego składowania obejmuje modelele o udźwigu do 2,0 t oraz maksymalnej wysokości podnoszenia 6,3 m. Aby zaspokoić różne potrzeby, MITSUBISHI oferuje swoim klientom wózki prowadzone ręcznie, z podestem, z miejscem stojącym lub siedzącym.
 • Wózki do konfekcjonowania obejmują zarówno te przeznaczone do składowań na niskim poziomie, wyposażonych w ramię sterujące lub kierownicę, a także wózki do wysokiego konfekcjonowania o niewiarygodnym zasięgu 13,0 m.
 • Wózki do wysokiego składowania czterokierunkowe i systemowe zapewniają szereg wyspecjalizowanych rozwiązań do transportu wewnętrznego: wózki wysokiego składowania- podnoszące ładunek na wysokość do 13,0 m; wózki czterokierunkowe- idealne do obsługi długich ładunków w wąskich przestrzeniach oraz umożliwiające podnoszenie ładunku na wysokośc 9,0 m; wózki systemowe- z wysokością podnoszenia 9,0 n i możliwością pracy w alejkach o szerokości zaledwie 1700 mm.

Zobacz produkty

Nierdzewne

Wózki i urządzenia ze stali nierdzewnej ULMA Inoxtruck oferują higieniczne rozwiązania dla obsługi ładunków w sterylnych pomieszczeniach dla gałęzi przemysłu takich jak:

 • Przemysł rolny
 • Przemysł rybny
 • Przetwórstwo mięsa i drobiu
 • Przetwórsto nabiału

Gama modeli ULMA Inoxtruck obejmuje :

 • Urządzenia do transportu
 • Urządzenia do składowania
 • Urządzenia do obsługi rol, beczek, pojemników itp.

Zobacz produkty

© 2014 KUHN.PL Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja:: Web-Profit