48/

22 784 95 34

PL EN
Partnerzy


Siedziba Główna
Kuhn Polska Sp. z o.o.


Cząstków Mazowiecki 7
05-152 Czosnów

Serwis wózków widłowych

Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli cieszyć się sprawnym i funkcjonalnym sprzętem, dlatego też oferujemy im szeroki zakres usług obejmujących serwis wózków widłowych.

Zajmujemy się nie tylko wykonywaniem regularnych przeglądów, ale także wymieniamy i naprawiamy zużyte części stosując tylko oryginalne zamienniki. Zatrudnieni przez nas specjaliści posiadający doświadczenie w tej branży naprawiają pojazdy szybko i profesjonalnie.

Wiemy, że dla naszych klientów liczy się czas, a zepsuty wózek widłowy wiąże się z przestojem w wykonywaniu codziennych obowiązków. W związku z tym po zgłoszonej awarii staramy się w ciągu kilku godzin dotrzeć na miejsce w celu zdiagnozowania i naprawy danej usterki.

Nasz serwis wózków widłowych ma 4 swoje stacjonarne oddziały na terenie całej Polski, ponadto świadczymy także mobilne usługi, dzięki naszym pracownikom. Takie rozwiązanie pozwala nam na pomoc klientom w każdym miejscu. Co więcej nasi pracownicy działający mobilnie zostali wyposażeni w specjalistyczny sprzęt, który umożliwia im dokonanie większości napraw na miejscu u klienta.

W przypadku większej awarii proponujemy klientom również zastępczego pojazdu. Często takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, szczególnie, gdy awaria nastąpi w intensywnym dla magazynu okresie.

Nasze główne magazyny znajdują się w Katowicach oraz Cząstkowie Mazowieckim. Natomiast przy naszych serwisach mobilnych znajdują się także magazyny części zamiennych w miastach takich, jak Wrocław, Kielce, Gdańsk, Katowice, Pleszew czy Stalowa Wola. W związku z tym nasi klienci mają jeszcze łatwiejszy dostęp do magazynów.

Serwis wózków widłowych obejmuje także wykonywanie różnego rodzaju przeglądów technicznych pozwalających na regulacje, na które wskazuje producent. Zajmujemy się także kontrolą eksploatacji oraz czy konserwacja przeprowadzana jest zgodnie ze wskazaniami producenta danego sprzętu.

Nieustannie przypominamy naszym klientom, jak ważna jest diagnostyka. Przeprowadzana regularnie pomaga wykryć usterki, a także im zapobiegać. Podczas takiego przeglądu weryfikowane są także części i zespoły, ponieważ to od ich sprawności zależy czy sprawność urządzenia zostanie zachowana.

Poza tradycyjnymi naprawami oferujemy klientom także pakiet Full service, w ramach którego obejmujemy sprzęt szczególną opieką. Poza regularnymi przeglądami technicznymi w jej ramach usuwamy także różnego rodzaju uszkodzenia, które mogą pojawić się podczas zwykłej eksploatacji. Klientom korzystającym z serwisu wózków widłowych oferujemy również regularną wymianę oleju oraz dostawę i montaż części zamiennych.

Jak widać prowadzony przez nas serwis wózków widłowych niesie mnóstwo korzyści dla jego użytkowników i zabezpiecza ich w przypadku awarii.

Oddziały serwisowe KUHN Polska

Kontakt do Działu Serwisu

Telefon zgłoszeniowy :  +48 501 045 045

E-mail: [javascript protected email address]

Oferujemy naszym klientom serwis pogwarancyjny oraz dostawy materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych

Doskonałe produkty oraz sprawna i fachowa obsługa zyskały uznanie w oczach wielu naszych klientów.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony dotyczące rozwiązań logistycznych w zakresie transportu wewnętrznego na terenie Państwa przedsiębiorstwa.

© 2014 KUHN.PL Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja:: Web-Profit