48/

32 258 60 30

PL EN
Partnerzy


Siedziba Główna
Kuhn Polska Sp. z o.o.


ul. Plonów 21
41-200 Sosnowiec

Wynajem wózków widłowych

Wynajem wózków widłowych stanowi alternatywę dla planowania zakupu nowego urządzenia szczególnie w przypadku kiedy zapotrzebowanie na wózek widłowy odbywa się sezonowo, bądź na czas awarii urządzenia już posiadanego. Ponadto wynajem wózków widłowych pozwala wykonywać pracę bez ponoszenia kosztów zakupu nowego urzdzenia, który potrzebny jest tylko "w danej chwili".

Naszym Klientom oferujemy dostępną od ręki szeroka gamę wózków widłowych przy minimum formalności. Zaawansowany technicznie sprzęt, wysokiej jakości gwarantuje niezawodność, a dobry stosunek jakości do ceny pozwala korzystać z niego zarówno małym jak i dużym przedsiębiorstwom.

Czas wynajmu w zależności od potrzeb może trwać od kilku dni do roku czasu (wynajem krótkoterminowy- STR) jak i kilka lat (wynajem długoterminowy- LTR).

Przez cały okres trwania wynajmu, niezależnie czy krótko-, czy długo-terminowego, gwarantujemy Klientom utrzymanie floty wózków w pełnej sprawności, dlatego standardem przy wynajmie jest kompleksowa obsługa techniczno-serwisowa i szybki czas reakcji Serwisu na zgłoszenie. Ponadto, w razie konieczności Klient może liczy na podstawienie wózka zastępczego o tych samych lub zbliżonych parametrach technicznych.

Dzięki usłudze wynajmu mają Państwo możliwość wykorzystania sprawnych, markowych wózków widłowych, a także sprzętu magazynowego do realizacji zadań wspomagających Państwa logistykę wewnętrzą zakładów i nie stanowiących dużego obciążenia dla budżetu Firmy.

W ramach wynajmu firma KUHN Polska oferuje:

  • wózki widłowe o napędzie LPG o udźwigu od 1,5- 5,5 tony
  • wózki z napędem DIESEL o udźwigu od 1,5 do 16 ton
  • wózki elektryczne o udźwigu  od 1,5 do 5,5 ton
  • wózki elektryczne wysokotonażowe o udźwigu do 25,0 ton
  • szeroka gama magazynowych wózków widłowych

W ramach usługi wynajmu wózki widłowego naszym Klientom zapewniamy:

  • w pełni sprawne z ważnymi przeglądami wózki widłowe
  • objęcie wózków aktualną decyzją UDT
  • obsługę serwisową z oryginalnymi częściami zamiennymi
  • bezpłatny wózek zastępczy w przypadku ewentualnej awarii


Nasz Klient to nasz Partner

Nasi handlowcy zawsze chętnie służą swoją wiedzą i pomoc w starannym doborze jak najkorzystniejszych rozwizań i modeli wózków stosownie do indywidualnego zapotrzebowania naszych klientów oraz odpowiednio do środowiska pracy maszyn, aby zminimalizować koszty wynajmu po stronie Klienta.

Co więcej, jesteśmy bardzo elastyczni w zakresie czasu trwania wynajmu  Klient zawsze ma mośliwość przedłużenia okresu wynajmu lub w razie konieczności skrócenia go bez ponoszenia dodatkowych opłat.

© 2014 KUHN.PL Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja:: Web-Profit