48/

32 258 60 30

PL EN
Partnerzy


Siedziba Główna
Kuhn Polska Sp. z o.o.


ul. Plonów 21
41-200 Sosnowiec

Naszym Klientom oferujemy dostępną od ręki szeroka gamę wózków widłowych przy minimum formalności. Zaawansowany technicznie sprzęt, wysokiej jakości gwarantuje niezawodność, a dobry stosunek jakości do ceny pozwala korzystać z niego zarówno małym jak i dużym przedsiębiorstwom.

Wynajem długoterminowy 

W przypadku firm, gdzie wózki widłowe stanowią dużą część urządzeń eksploatowanych podczas codziennej pracy zakładu polecany jest wynajem długoterminowy.

Korzystając z wynajmu długoterminowego można uniknąć wysokich kosztów inwestycji związanej z zakupem tego typu urządzeń.

Korzystając z usługi wynajmu długoterminowego w naszej firmie, mają Państwo zagwarantowaną:

  • pełną obsługę serwisowa
  • systematyczne przeglądy techniczne oraz naprawy wózków widłowych przez cały okres wynajmu.

Oferta wynajmu długoterminowego skierowana jest przede wszystkim do Klientów, którzy nie chcą inwestować wlasnych środków finansowych w zakup floty wózków widłowych.

Wynajem długoterminowy oferuje również inne korzyści:

  • nie wymaga zaangażowania własnych kapitałów finansowych,
  • nie wymaga żmudnych i czasochłonnych procedur weryfikacyjnych stosowanych przez instytucje leasingowe czy też bankowe( w przypadku finansowania zakupu przez lesing czy też kredyty bankowe),
  • koszt wynajmu jest przewidywalny i precyzyjny pod względem kontroli kosztów,
  • przeniesienie odpowiedzialności za zarządzanie flotą wózków na wynajmującego, przeznaczając ten czas na działania operacyjne.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Działem Wynajmu pod numerem telefonu:

+48 32 258 60 30

  • gwarancja utrzymania floty transportu w pełnej sprawności. Przy wynajmie standardem jest błyskawiczna reakcja serwisu, a w przypadku poważniejszych awarii podstawienie wózka zastępczego, co gwarantuje brak kosztownych przestojów,
  • w przypadku zapotrzebowania na dodatkowe maszyny wynajem zapewnia możliwość elastycznego zwiększenia ilości wózków,
  • wyeliminowanie problemów związanych ze sprzedażą wyeksploatowanego sprzętu.


Ponadto po zakończeniu wynajmu długoterminowego nasi Klienci mają możliwość zakupu wynajmowanych wózków w preferencyjnych cenach, jednocześnie mając pewność, iż wózki są w pełni sprawne techniczne dzięki ich systematycznym kontrolom technicznym i serwisowaniu podczas trwajcego wcześniej wynajmu. 

© 2014 KUHN.PL Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja:: Web-Profit